Pengurusan JPIPK

KETUA JABATAN

Dr. Ahmad Sobri bin Shuib

sobri@ipda.edu.my

TIMBALAN KETUA JABATAN

Dr. Muhammad Nidzam bin Yaakob

nidzam@ipda.edu.my

KETUA UNIT PENYELIDIKAN

Dr. Hj Syed Khalid bin Syed Idrus@Sd Iskandar

skhalid@ipda.edu.my

KETUA UNIT INOVASI

Saifudin Azam Shah bin Ahmad

saifudin@ipda.edu.my

KETUA UNIT PENERBITAN

Dr. Mashira binti Yahaya

mashira@ipda.edu.my

KETUA UNIT PENILAIAN PROGRAM

Dr. Julinamary a/p A.  Parnabas

julinamary@ipda.edu.my